سئو SEO به زبان ساده

سئو مخفف عبارت (Search Engine Optimization) است که به معنی بهینه سازی موتور جستجو می باشد. به عبارت عامیانه تر یعنی اینکه سایت رو طوری بهینه سازی کنیم که گوگل سایت ما رو به عنوان پیشنهاد به جستجو کننده ها نشون بده.

باید توجه داشته باشیم که سئو یا همان (بهینه سازی موتور جستجو) به معنی فریب موتور‌های جستجو با روش‌های مختلف نیست. در واقع سئو برای کمک به بهبود رویت و ارتباط وب سایت‌ها در نتایج جستجوی طبیعی با هدف رسیدن به رتبه‌بندی بالا، ایجاد شده‌اند.

در نظر داشته باشید که سئو یک فرآیند ساده‌ای نیست که به راحتی بشه اون رو پیاده سازی کرد ؛ چون نیازمند دانش و علم ،همچنین پیشنیازهایی تو این زمینه هست . موتور‌های جستجو هم با تغییر مداوم الگوریتم‌های رتبه بندی خود غیر قابل پیش بینی هستند . بنابراین سئوکارها لازمه که دانش خودشون رو همیشه در این زمینه به روز نگه دارند .

در بازار رقابتی امروز سئو مهمتر از همیشه خودش رو نشون میده. میلیون ها کاربر از موتورهای جستجو برای حل مشکلات و پیدا کردن پاسخ سوالات خود استفاده می کنند. بنابراین اگه صاحب سایت یا فروشگاهی باشید به وضوح روشنه که سئو می تونه باعث رشد و رسیدن به اهداف کسب و کار سایت شما بشه.

 

2 دیدگاه دربارهٔ «سئو SEO به زبان ساده»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − 2 =